• ۱۸۹ بازدید
  • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۸
Wine نصب نرم افزارهای ویندوز روی لینوکس

Wine دانلود سیسم عامل نصب نرم افزارهای ویندوز روی لینوکس واین در آنی یار. Wine از نقطه ضعف های سیستم عامل لینوکس این است که نمی توان روی آن اقدام به نصب نرم افزارهای ویندوزی نمود که با این نرم افزار می توان این مشکل حل می شود و شما به راحتی می توانید نرم افزارهای لینوکس را روی ویندوز نصب کنید.
Wine 5.0 نیازی به مایکروسافت ویندوز ندارد ، زیرا این یک برنامه جایگزین کاملاً رایگان از API ویندوز است که از ۱۰۰٪ کد غیر مایکروسافت تشکیل شده است ، اما Wine  می تواند در صورت موجود بودن به صورت اختیاری از Windows DLLs استفاده کند. Wine هم یک ابزار توسعه برای انتقال کد منبع ویندوز به یونیکس و هم یک بارگذار برنامه فراهم می کند ، به بسیاری از برنامه های ویندوز اصلاح نشده اجازه می دهد تا روی یونیکس های مبتنی بر x86 از جمله Linux ، FreeBSD ، Mac OS X و Solaris اجرا شوند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار