• ۲۰۶ بازدید
  • خرداد ۱, ۱۳۹۸
openSUSE 42.3 x64 + 15.0 x64 اوپن‌سوزه

openSUSE دانلود سیستم عامل اوپن‌سوزه در آنی یار. openSUSE اوپِن‌ سوزه نام یکی از توزیع های لینوکس است که توسط شرکت سوزه (en) و شرکت های دیگر حمایت می شود و در نقاط مختلف جهان و به خصوص آلمان مورد استفاده است
سوزه لینوکس ابتدا ترجمه آلمانی لینوکس اسلکور بود که از لینوکس SLS مشتق شده بود. S.u.S.E مخفف عبارت «توسعه نرم‌افزار و پایانه» (به آلمانی: Software- und System-Entwicklung) است؛ البته این نام شباهت‌هایی به نام کنراد تسوزه (به آلمانی: Konrad Zuse) از پیشگامان علوم رایانه اهل آلمان دارد.

قابلیتهای سیستم عامل openSUSE اوپن‌سوزه:

مرکز کنترل یاست

اوپن سوزه و توزیع‌های تجاری مبتنی بر آن، یک مرکز کنترل به نام یاست ارائه می‌دهند که به کاربر این توانایی را می‌دهد تقریباً تمام بخش‌ها و سرویس‌های مختلف سیستم را به راحتی از طریق یک واسط کاربر، پیکربندی و تنظیم نماید. واسط کاربر این مرکز کنترل در دو حالت متنی (با ncurses) و گرافیکی (با Qt و GTK) ارائه شده‌است و می‌تواند هم در محیط گرافیکی و هم در محیط غیر-گرافیکی به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

زایپ

زایپ یک موتور مدیریت بسته است که برخلاف دیگر مدیر بسته‌های متداول چون APT, RPM و yum، یک حل‌کنندهٔ صدق‌پذیری بولی (به انگلیسی: Boolean satisfiability solver) قدرتمند ارائه می‌کند تا وابستگی‌های بسته‌ها را محاسبه کند، به دلیل داشتن همین ویژگی، در اوپن سوزه و توزیع‌های تجاری مبتنی بر آن، می‌توان تمام بسته‌ها را در مرحله نصب سیستم‌عامل، برای نصب یا نصب نشدن انتخاب کرد و وابستگی‌های نرم‌افزارها با دقت بسیار بالایی رهگیری و کنترل می‌شوند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار