• ۲۰۶ بازدید
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸
Cumulative Update for Windows 10 آپدیت آفلاین ویندوز ۱۰

Cumulative Update for Windows 10 دانلود سیستم عامل آپدیت آفلاین ویندوز ۱۰ کومولاتیو آپدیت فور ویندوز ۱۰ در آنی یار. این بسته حاوی آخرین بروزرسانی ها برای ویندوز ۱۰ میباشد
در حال حاظر ویندوز پر کاربردترین سیستم عامل دنیاست که بالغ بر۸۶ درصد از این سیستم عامل استفاده میکنند که از این مقدار ۴۷درصد از سیستم عامل محبوب ویندوز ۱۰ استفاده میکنند.
شرکت مایکروسافت هم که به این موضوع پی برده مدام در پی بروزرسانی های مکرر برای این نوع ویندوز است.متاسفانه گاهی اوقات ما به اینترنت خوب دسترسی نداریم و این موضوع اغلب باعث میشود که بروزرسانی با مشکل مواجه شود ولی نکته خوشحال کننده اینجاست که این بروزرسانی ها را میتوان بصورت افلاین و دستی نیز انجام داد.در بسیاری از موارد ویندوزی که ما استفاده میکنیم بدون آپدیت هم میتواند به کار خود ادامه دهد ولی این مساله دلیل نمیشود که از آپدیت این سیستم عامل چشم پوشی کرد چون شاید در ظاهر به این مساله نیازی نباشد که بروزرسانی شود ولی ممکن است شما حریم خصوصیتان مورد تحدید جدی قرار بگیرید پس تا میتوانید سیستم عامل خود را بروز نگه دارید تا از این مسائل در امان بمانید.
این بسته حاوی آخرین بروزرسانی ها برای ویندوز ۱۰ میباشد که دوستانی که نیاز به بروزرسانی آفلاین ویندوز ۱۰ مایکروسافت دارند میتوانند آخرین بروزرسانی های منتشر شده را دانلود کنند

 

 

توضیحات:

جهت اطلاع از ورژن و بیلد ویندوز به قسمت آپدیت ویندوز رفته => سپس به روی OS build info کلیک کنید و در پنجره باز شده به قسمت Windows Specifications رفته ، روبروی OS Build بیلد ویندوز شما و روبروی Version هم ورژن ویندوز نوشته شده است. برای دانلود ابتدا به ورژن و سپس به بیلد توجه کنید.
آپدیت های Cumulative Update شامل تمام آپدیت های منتشر شده ( علت حجم زیاد فایل همین مورد میباشد ) برای ورژن مورد نظر میباشد.
برای مثال آپدیت منتشر شده برای ورژن 1809 برای ورژن 1803 قابل استفاده نیست.
اگر مدت زیادی هستش که ویندوز خودتون رو آپدیت نکردید ، میتونید از این آپدیت ها استفاده کنید. در غیر اینصورت بصورت آنلاین آپدیت کنید.
امکان قرار دادن سایر بیلدها در سایت نمیباشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار