• ۱۸۲ بازدید
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸
Microsoft Toolkit 2.6.4 فعال ساز تمام نسخه های آفیس و ویندوز

Microsoft Toolkit دانلود فعال ساز تمام نسخه های آفیس و سیستم عامل ویندوز مایکروسافت تالکیت در آنی یار. Microsoft Toolkit اگر در آفیس و ویندوز اگر اقدام به فعال سازی آنها ننمائید دچار محدودیت های آزار دهنده ای خواهند و با پیام های آزار دهنده ای مواجه می شویم برای همین هم باید از نرم افزاریی همانند Microsoft Toolkit استفاده کنیم و با توجه به اینکه امکان از کار افتادن کرک ها قبلی نیز وجود دارد. به همین دلیل کاربرانی که مجموعه قدرتمند آفیس ۲۰۱۰-۲۰۱۳ را برگزیده اند می بایست در صورت از کار افتادن کرک ها و از بین رفتن License ها نسخه های جدیدی از کرک ها را دریافت کرده و برای فعالسازی این نرم افزار اقدام کنند. پس از دریافت ابتدا لایسنس قبلی را Uninstall نموده و سپس کرک جدید را اعمال کنید.

توضیحات :

پس از دانلود روی فایل راست كليك كرده و گزينه Run as Administrator را انتخاب نماييد. سپس بر روي گزينه EZActivator كليك نماييد تا نرم افزار كرك شود
دریافت Microsoft .NET Framework در صورت نیاز

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Requirements

Microsoft .NET Framework 4.X (Not 3.5)
Microsoft Office 2010 or Later for Office Toolkit Support
Windows Vista or Later for Windows Toolkit Support

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار