• ۱۸۵ بازدید
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸
VMware vSphere 6.7 Update 2 + Client مجازی سازی

VMware vSphere دانلود سیستم عامل مجازی سازی وی ام ویر وی اسفر در آنی یار. پیشرفته ترین پلتفرم مجازی سازی که پیدایش مجموعه برنامه های فضای ابری VMware شده است.
VMware vSphere اگر با سیستم های مجازی شرکت vm ware کار کرده باشید حتما نام نرم افزار VMware vSphere را شنیده اید و می دانید این نرم افزار چه کارایی هایی دارد
در اینجا یک معرفی اجمالی و مختصر درباره خانواده  VMware vSphere میخواهیم بپردازیم و در نهایت کاربرد این محصول را برایتان شرح دهیم.
شرکت VMware جزء معدود شرکتهایی است که در زمینه مجازی سازی صاحب سبک و پیشتاز هست و به جرات میتوان گفت اولین در نوع خود است.
شرکت در زمینه های  تکنولوژی Cloud ، مجازی سازی Datacenter ها و مجازی سازی Desktop نیز محصولات مطرحی را دارد.
احتمالا شما نیز با عباراتی همچون VMWare Vsphere ESXi ، VMware Vsphere Client و VMware Vsphere Center بسیار مواجه شده اید و ممکن است در ذهن شما این تصور بوجود آید که آیا VMware Vsphere نام یک کمپانی یا محصول است.ولی در واقع VMware Vsphere یک مجموعه برنامه هست که برای یکسری اهداف در زیر شاخه DataCenter قرار میگیرد که کاربرد انها در مجازی سازی سرورها میباشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار