• ۱۸۲ بازدید
  • خرداد ۷, ۱۳۹۸
VMware Workstation Player مجازی ساز

VMware Workstation Player دانلود سیستم عامل مجازی ساز وی ام ویر ورکستیشن در آنی یار. نرم افزاری که در تمامی مراحل کار مجازی سازی با ابزارهای حرفه ای شما رو راضی می کند.
نرم افزاری که به عنوان یک ماشین مجازی سازی حرفه ای میتواند برای شما عرض اندام کند و شما را از هر نظر راضی نگه دارد.و به آن اعتماد کنید.این نرم افزار بصورت مجازی میتواند یک سیستم کامپیوتری کاملا مجزا دارای رم.هارد.سی پی یو.و هر چیزی که کامپیوتر شما دارد تجهیز شود و به شما این حس را القا کند که از چند کامپیوتر مجزا دارید استفاده میکنید با همه امکاناتی که کامپیوتر واقعی شما دارد.VMware player قابلیت اجرای کارهای اجرا شده توسط  مجموعه خانواده VMware player را دارد.در حال حاظر نیز این ماشین مجازی در کل دنیا طرفداران زیاد و کاربردهای فراوانی دارد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار