• ۱۴۸ بازدید
  • خرداد ۸, ۱۳۹۸
EASEUS Todo Backup Advanced Server 12.0.0.1 پشتیبان گیری از سرور

EASEUS Todo Backup Advanced Server دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از سرور ایسوز تودو بکاپ در آنی یار. پشتیبان گیری کامل برای بازیابی سوابق ، پرونده ها و پوشه ها ، است.
کلید فعال سازی سرور پیشرفته EaseUS Todo Backup به کاربران اجازه می دهد تا برای امنیت سوابق خود ، از نسخه پشتیبان تهیه کنند و سوابق را در چند روش بازیابی کنند. این سرپرست پشتیبان گیری به مشتریان این امکان را می دهد تا پادشاهی ذخیره شده اسناد ، پارتیشن ها یا دیسک سخت را تولید کنند. EaseUS Todo Backup نسخه Crack علاوه بر این به مشتریان امکان می دهد که یک دیسک دشوار را کلون کنند ، به عنوان راهی برای جایگزینی قدیمی یا تبدیل به هر دیگری.
EASEUS Todo Backup Advanced Server از آنجایی که تنظیمات ویندوز سرور و بکاپ گرفتن از آن بسیار مهم است برای این کار می توانید از این نرم افزار استفاده کنید تهیه نخسه پشتیبان و بازیابی توسط این نرم افزار دارای ویژگی هایی مانند سرعت بالا ، پشتیبانی از فایل ها ، بازیابی مشکلات ، جابه جایی نسخه پشتیبان پایگاه داده های سرور SQL و بازیابی آن ، زمان بندی تهیه نسخه پشتیبان به صورت حرفه ای و در نهایت بازیابی فراگیر و جامع آن می باشد. از قابلیت های قابل ذکر در این نرم افزار امکان بک آپ گیری به صورت ریموت روی سروری دیگر از طریق FTP است. این امکان برای کسانی که می خواهند بک آپ روزانه داشته باشند امکانی بسیار عالی است.

قابلیت های نرم افزار EASEUS Todo Backup Advanced Server:

سیستم تعویض سرور قابل اعتماد
بهینه سازی دیسک ها برای بک آپ گیری
بک آپ گیری در چندین فضای ذخیره سازی مختلف به همراه محافظت ۲ برابر از فایل ها
بازیابی سریع سیستم های Crash شد
بک آپ گیری بر رویFTP
بک آپ گیری آسان از شبکه
و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System:

- Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
- Windows Server 2003/2008/2012/2016/2019/SBS 2003/2008

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار