• ۱۴۹ بازدید
  • خرداد ۸, ۱۳۹۸
WSUS Offline Update دانلود آپدیت های ویندوز

WSUS Offline Update دانلود آپدیت های ویندوز دبلیو اس یو اس آفلاین آپدیت در آنی یار. WSUS Offline Update با توجه به کندی اینترنت با آن مواجه هستیم. کاربران علاقه چندانی برای آپدیت های ویندوز ندارند و اینجاست که این نرم افزار بدرد شما میخورد وظیفه اصلی این نرم افزاراتصال به سرور های آپدیت شرکت مایکروسافت است که تمامی بروزرسانی ها را شناسایی بدون کوچکترین اختلال درسرعت اینترنت آنهار را دانلود میکند با این برنامه فوق العاده خیلی راحت میتوانید ویندوز خود را بروزرسانی و از کار با آن لذت ببرید.
به شما کمک می کند تا هر آپدیت را تنها یک بار و برای همیشه دانلود نمایید و از اینکه پس از تعویض و یا نصب مجدد ویندوز می بایست دوباره تمامی آنها را با محدودیت های موجود دریافت کنید نگران نباشید . قابلیت دانلود آپدیت ها تنها به ویندوز های مایکروسافت محدود نگشته و شما با استفاده از آن خواهید توانست به روزرسانی های محصولات پرطرفدار دیگر این کمپانی که در قالب آفیس گنجانده شده اند را نیز به طور آفلاین دریافت کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار