• ۱۳۵ بازدید
  • خرداد ۹, ۱۳۹۸
Iperius Backup Full 6.2.0 + Portable بکاپ گیری از اطلاعات

Iperius Backup Full دانلود نرم افزار بکاپ گیری از اطلاعات ایپریوس بکاپ در آنی یار. نرم افزاری حرفه ای برای استفاده از سرویس های حافظه ابری که توسط کمپانی‌ های مشهور ارائه میشود.
Iperius Backup این نرم افزار ابزاری مناسب جهت پشتیبان گیری از اطلاعات در فضای ابری در محیط اینترنت می باشد از جمله شرکت های بزرگ در این زمینه اشاره نمود. تنها با یک کلیک ساده قادر خواهید بود فایل هایتان را در Google drive یا Dropbox یا Microsoft skydrive ذخیره نمایید. این ذخیره پشتیبان را تنها با چند کلیک میتوانید بخش بندی کنید و در نهایت از یک امنیت اتوماتیک کامل که توسط رمزگذاری aes 256bit اجرا میشود، برخوردار شوید. Iperius Backup از پیشرفته ترین تکنولوژی های درایو ویندوز استفاده میکند. و قادر به کپی گرفتن از تمام سیستم اجرایی و تهیه بک آپ با سرعت بالا میباشد iperius backup قادر به کپی ی کامل دیسک و بازگردانی سیستم در چند دقیقه میباشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
System Requirements
  • XP, Vista, 7, 8, Windows 10 - 2003, 2008, Server 2012, Server 2016 / 32-64 bit

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار