• ۱۵۳ بازدید
  • خرداد ۱۱, ۱۳۹۸
IZArc 4.4 + Portable فشرده سازی حرفه ای انواع فایل

IZArc دانلود ابزار فشرده سازی حرفه ای انواع فایل ای زد ارک در آنی یار. مجموعه ای از ویژگیهای مانند فشرده سازی پیشرفته، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن، سازندگان چند جلدی ، و موارد دیگر به جدول می آورد.
IZArc نام نرم افزاری برای مدیریت فایلهای فشرده است و امکانات زیادی در اختیار کاربر قرار میدهدبا اطمینان میشود گفت IZArc نیاز هر کاربر برای مدیریت فایل فشرده است یکی از نکات مثبت این نرم افزار رایگان بودنش می باشد و دیگری وسعتش برای مدیریت انواع فرمت های فشرده شده از جمله ۷-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO,DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR,XPI, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO است.بنظر میرسد وجود این نرم افزار برای هر کاربری ضروریست

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار