• ۱۲۶ بازدید
  • خرداد ۱۱, ۱۳۹۸
Macrium Reflect Workstation + Server Plus 7.2.4228 + WinPE ساخت و بازیابی ایمیج از هارد

Macrium Reflect Workstation دانلود نرم افزار پشتیبان گیری ساخت و بازیابی ایمیج از هارد ماکریوم رفلکت در آنی یار. پشتیبان گیری خود را با نیازهای خاص سازمان خود متناسب  تنظیم کنید.
طراحی شده برای پشتیبان گیری از نقطه پایانی رایانه های شخصی و ایستگاه های کاری مهم ، Macrium Reflect  ایستگاه کاری به شما کمک می کند تا با دانستن اینکه از اسناد و اطلاعات مهم شما پشتیبان تهیه شده استراحت کنید.

Macrium Reflect توسط این نرم افزار شما خواهید توانست از نسخه های پشتیبانی که قبلا از هارد با نرم افزارهای دیگر تهیه نموده اید یک فایل ایمیج به دست بیاورید شما با اطمینان خاطر ، اقدام به ارتقاء هارد دیسک کنید یا یک سیستم عامل جدید را روی سیستم خود نصب کنید.
بازیابی فایل ها و پوشه های منفرد با ساخت یک درایو مجازی در ویندوز و بازیابی فایل ها و دایرکتوری های انتخاب شده با استفاده از عملیات ساده Copy/Paste ، ساخت دیسک نجات بر پایه Linux به همراه دسترسی به شبکه و یک رابط کاربری گرافیکی ، ساخت ایمیج به صورت زنده با استفاده از سرویس کپی برداری Microsoft Volume Shadow بدون نیاز به خاموش کردن ویندوز برای ساخت ایمیج از کامپیوتر بخشی از ویژگی های نرم افزار Macrium Reflect می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

OS

Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Server 2003, Server 2008/2012

Drives Supported

- IDE
- SATA
- SCSI
- USB
- IEEE 1394 (FireWire)

CD DVD Formats

- CD-R
- CD-RW
- DVD-R
- DVD-RW
- DVD R
- DVD RW
- DVD-R DL
- DVD R DL

Filesystems supported

- NTFS (All versions)
- FAT16
- FAT32
- Ext2/3FS

آموزش فعال سازی نرم افزار:

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید.
به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی سر یکی از پلنگ ها کلیک کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار