• ۳۱۵ بازدید
  • خرداد ۱۲, ۱۳۹۸
File Splitter and Joiner 3.3 تقسیم و ادغام فایل ها

File Splitter and Joiner 3.3 دانلود نرم افزار فشرده ساز تقسیم و ادغام فایل ها فایل اسپلیتر در آنی یار. برنامه مفید و رایگان که  امکان می دهد پرونده بزرگی را به بخش های کوچک تقسیم کنید.
در حالی که File Joiner به شما امکان می دهد تا به این قسمت های تقسیم شده بپیوندید تا فایل اصلی بازیابی شود.
خیلی سریع: File-SJ می تواند حافظه نهان دیسک و استفاده از حافظه را بهینه کند ، این باعث می شود File-SJ 3-5 برابر سریع تر از HJ-Split ، WinSplit ، MasterSplitter در کارهای تقسیم کننده و پیوستن به کار رود. البته بسیار سریعتر از هر برنامه فشرده سازی است.
ساده: File-SJ به خوبی در تمام سیستم عامل های ویندوز کار می کند. استاندارد File-SJ نیازی به نصب یا DLL های پیچیده ندارد. File-SJ حرفه ای تنها یک بسته نصب ساده برای ادغام File-SJ در منوی زمینه پوسته دارد.
File Splitter and Joiner 3.3 اگر شما نیز از آندسته از کاربران اینترنت باشید که اهل دانلود باشید احتمالا با فرمتای ۰۰۱ ، ۰۰۲ ، ۰۰۳، یا a__ ، __b  برخورد کرده اید و شاید با نرم افزارهای رایج استخراج فایل نتوانسته باشید از حالت فشرده خارج کنید و یا اگرچند پارتی باشند اون ها رو به یک پارت تبدیل کنید.در این صورت است که نرم افزار بسیار خوب File Splitter and Joiner به کمک شما آمده و میتونید از از حالت فشرده خارجشون کنید و هم به یه پارت تبدیلشون کنید.البته میتوانید فایلهای حجیم را نیز به چندین پارت تبدیل کنید و برای اینکه پارتها را یکی کنید باید از گزینه Joining استفاده کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار