• ۳۰۸ بازدید
  • خرداد ۱۲, ۱۳۹۸
FreeArc 0.666 سریع ترین نرم افزار فشرده سازی

FreeArc دانلود سریع ترین نرم افزار فشرده سازی فری ارک در آنی یار. FreeArc یک بایگانی پرونده با عملکرد بالا و آزاد با منبع آزاد است که توسط Bulat Ziganshin ساخته شده است.
FreeArc 0.666 نرم افزاری بسیار کارآمد که ۲ برابر سریع تر از بهترین برنامه های فشرده سازی مثل ۷Zip, WinRAR, WinZip است و همانند یک آرشیو کننده مدرن عمل می کند و مهمترین خصوصیت این نرم افزار سرعت بالاییست که در عین کارایی و تاثیر آن است. در این برنامه شما می توانید تمامی آرشیوهای ساخته شده با فرمت Zip ,RAR, CAB و … را به وسیله تکنولوژی ۷Zip باز نمایید. این برنامه از الگوریتم های خاصی استفاده میکند که میتوان توسط آن به نتایج بهتری دست یافت به عنوان مثال شما می توانید توسط FreeArc و با تنظیم حداکثر فشردگی نرم افزاری مانند Photoshop که در حالت فشرده شدن استاندارد با برنامه ۷Zip حجم ۱ گیگابایت را اشغال می کند به عددی نزدیک به ۶۹۰ مگابایت برسانید.نکته قابل توجه این است که شما هرچقدر از الگوریتم های پیچیده تری استفاده کنید نیاز به حافظه بیشتری خواهید داشت برای مثال در سیستم هایی که رم پایینی دارند باید مدت زیادی را برای استخراج فایلها منتظر بمانید به همین دلیل استفاده از حداکثر فشردگی برای استفاده های شخصی را توصیه میکنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار