• ۱۴۰ بازدید
  • خرداد ۱۳, ۱۳۹۸
DriveImage XML 2.60 Commerical + Portable تهیه نسخه پشتیبان از درایو و پارتیشن

DriveImage XML دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از درایو و پارتیشن درایو ایمیج ایکس ام ال در آنی یار. نرم افزاری که از آن می توان برای کپی گرفتن از یک درایو و انتقال آن به درایوی دیگر بهره برد که گزینه ای مناسبی برای پشتیبان گیری به حساب می آید. به شما این اجازه را می دهد تا از طریق آن به پشتیبان گیری از درایوهای موجود در کامپیوترتان بپردازید. ایمیج های تهیه شده توسط این نرم افزار در یک فایل XML ذخیره می شود. با این نرم افزار می توانید به راحتی از درایوهای خود پشتیبان تهیه کنید و یا آنرا بازگردانید بدون اینکه سیستم خود را مجدداً راه اندازی یا ریستارت کنید. توسط DriveImage XML ایمیج های تهیه شده را مشاهده کنید، به ویرایش یا خارج کردن فایل ها از آن بپردازید و پشتیبان خودتان را بر روی همان درایو یا درایو دیگر برگردانید. همچنین سرعت پشتیبان گیری در این برنامه بارها سریع تر از سایر برنامه های مشابه است. این نرم افزار به ۲ صورت می تواند فایل های شما را فشرده کند.

قابلیت های نرم افزار DriveImage XML

آسان شدن نصب و را اندازی سیستم
قابلیت زمان بندی برای تهیه نسخه پشتیبان
کپی مستقیم از درایو به درایو
قابلیت فشردگی و زیپ کردن فایل های ایمیج
ایمیچ از تمامی منابع و بدون محدودیت حجم
ایمیج از یک درایو به صورت کامل
قابلیت درست کردن بوت گرافیکی مخصوص برنامه
رایت مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی
پشتیبانی از FAT 12 ،۱۶ ،۳۲ و NTFS
و …

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار