• ۱۵۶ بازدید
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۸
Active Unformat Pro 8.0.0 + Portable بازیابی پارتیشن های فرمت شده

Active Unformat دانلود نرم افزار بازیابی پارتیشن های فرمت شده اکتیو آنفرمت در آنی یار. نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات از هارد که بدلیل سهولت در اجرا و همچنین به دلیل بازیابی سریع اطلاعات طرفداران زیادی دارد. مهمترین شاخصه این نرم افزار بازیابی پارتیشن های از دست رفته است و همچنین توانایی بالایی در بازگردانی اطلاعات ازیک درایوی که پاک شده است را دارد قدرت ریکاوری فلش ها و دوربین های دیجیتال را داردقابلیت بازگردانی فایلهایی که از سطل زباله ویندوزپاک شده اند را دارد و از الگوریتم های جدید برای بازیابی اطلاعات استفاده میکند شما با این برنامه قادر خواهید بود تا اطلاعات مهمی را که از دست داده اید را براحتی بازیابی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported Operating Systems

Windows 10
Windows 8
Windows 7 (32-bit & 64-bit)
Windows Vista (32-bit & 64-bit)
Windows Server 2012 (32-bit & 64-bit)
Windows Server 2008 (32-bit & 64-bit)
Windows Server 2003 (32-bit & 64-bit)
Windows XP (32-bit & 64-bit)

آموزش فعال سازی نرم افزار

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل های موجود در پوشه Crack را با توجه به نوع سیستم عامل ( 32 بیتی یا 64 بیتی ) در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار