• ۱۳۹ بازدید
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۸
Anvsoft SynciOS Data Recovery بازیابی اطلاعات در iOS

Anvsoft SynciOS Data Recovery دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات در iOS انوی سافت سینسیوس داتا در آنی یار. یک نرم افزار پرقدرت برای بازیابی اطلاعات از دستگاههای iOS است که تقریبا همه اطلاعاتی که حذف شده را برایتان بازیابی خواهد کرد.مانند عکسها،فیلمها،صوت،فایل،پیام،شماره تلفن و…که به هر دلیل ممکن از دستگاه شما پاک شده است. این برنامه قابلیت برگرداندن فایلهای پشتیبان iCloud، iTunes را هم دارد و از این نظر هم خیالتان راحت باشد که فایلهای شما بدون کوچکترین افت کیفیتی باز خواهد گشت.نرم افزار Anvsoft SynciOS Data Recovery قبل از این که اطلاعات حذف شده را بخواهد بازیابی کند یک پیش نمایش به در اختیار شما میگذارد تا بعد از دیدن محتویات فایلها و انتخاب آنها اقدام به بازگردانی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

 

Supported Devices
iOS DevicesiOS 5, iOS 6, iOS 7, iOS 8, iOS 9, iOS 10, iOS 11, iOS 12
iPhoneiPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 (Plus), iPhone 6S (Plus), iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR
iPadiPad, iPad 2, The New iPad, iPad mini, iPad with Retina display, iPad mini with Retina display, iPad Air, iPad mini 2, iPad Air 2,  iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 
iPodiPod touch (1-6 generation )
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Operating System: Window 8.1/8/7/10/Vista (32&64bits)
CPU: 1GHz (64 bit or 32 bit )
Hard Disk Space:256 MB or above (1GB Recommended)
RAM: 256 MB or above
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار