• ۱۳۳ بازدید
  • خرداد ۲۰, ۱۳۹۸
Tenorshare ReiBoot Pro 7.2.9 Win/Mac بازیابی اطلاعات دستگاه iOS

Tenorshare ReiBoot دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات دستگاه iOS تنورشیر ریبوت در آنی یار. نرم افزاری با رابط کاربری بسیار ساده و راحت برای بازیابی اطلاعات دستگاه های iOS می باشد و تنها با یک کلیک این کار انجام خواهد شد.نرم افزار Tenorshare ReiBoot به ما کمک میکند که دستگاه خود را فقط با یک کلیک در حالت recovery mode برده و با یک کلیک به حالت اولیه باز گردانید در صورتی که چنین کاری در حالت عادی کاری بسیار دشوار و خسته کننده است و باید  دستگاه را به کامپیوتر وصل کنیم وبا فشردن و نگه داشتن دکمه Home انجام دهیم و علاوه بر این کارها بایستی از نرم‌افزار iTunes نیز استفاده کنیم. ناگفته نماند که این مسئله زمانی که بوت به مشکل بر بخورد پیچیده و دشوارتر نیز می شود.ولی به کمک این نرم افزار براحتی هر چه تمامتر و فقط با یک کلیک میتوان این کار را کرد.
این نرم‌افزار با دستگاه‌های جدید دارای سیستم عامل iOS نظیر iPhones, iPods و iPads سازگاری کامل دارد و با کمترین زحمت نسبت به روش‌های رایج قدیمی یعنی استفاده از iTunes، حالت Recovery mode را فعال می‌کند. در ضمن ReiBoot موجب از دست رفتن اطلاعات نخواهد شد و بدون آسیب زدن به فایل‌های شما، آن‌ها را بر روی دستگاه را دست نخورده باقی می‌گذارد. اگر دستگاه شما در حالت Recovery mode قرار داشته باشد، نرم‌افزار بطور اتوماتیک آن را تشخیص داده و به شما این امکان را میدهد که با فشردن دکمه تعبیه شده دستگاه را از چنین حالتی خارج کنید. در مجموع کار با نرم‌افزار ReiBoot بسیار آسان و لذت‌بخش است. تمام زحمتی که برای خاموش یا روشن کردن حالت Recovery mode نیاز است بکشید، تنها با یک کلیک موس است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار