• ۱۳۹ بازدید
  • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸
۷Data Card Recovery Enterprise 1.9 + Portable بازیابی اطلاعات از کارت های حافظه

۷Data Card Recovery Enterprise دانلود نرم افزار  بازیابی اطلاعات از کارت های حافظه ۷دیتا کارد ریکاوری در آنی یار. . نرم افزاری جهت باز یابی اطلاعات از کارت های حافظه می باشد.
۷Data Card Recoveryنرم افزاری برای بازیابی اطلاعات ازدست رفته از کارت حافظه که تمامی اطلاعات اعم ازتصاویر،موزیک ویدئو،عکس،موزیک،متن و غیره براحتی بازیابی میکند.این برنامه جزء برنامه های حرفه ای در زمینه بازیابی اطلاعات بوده و از انواع کارت های مموری شامل SD (Secure Digital) Card, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card, Memory Stick, MicroDrive, SmartMedia Card, MMC (MultiMediaCard), MicroSD, MiniSD, SDHC و … به طور کامل پشتیبانی می کند. با استفاده تکنولوژِی SmartScan که در این نرم افزار از آن استفاده شده ، شما قادر خواهید بود تا در کمترین زمان ممکن حافظه مورد نظر را آنالیز کرده و به بازیابی اطلاعات مورد نظر خود بپردازید ، که در سایر نرم افزارهای مشابه از این تکنولوژی استفاده نگردیده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار