• ۱۴۴ بازدید
  • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸
Farstone RestoreIT 10.4.1.100.1332 تهیه نسخه پشتیبان با سرعت

Farstone RestoreIT دانلود ابزار تهیه نسخه پشتیبان با سرعت فارستون رستور در آنی یار. این نرم افزار ویژگی های خاصی دارد  از جمله این ویژگی ها می توان به سادگی و سرعت اشاره نمود. اما در این میان نرم افزار FarStone RestoreIT که امروز آن را برای شما آماده کرده ایم به شما امکان بک آپ گیری در کمترین زمان ممکن را می دهد. همچنین در ادامه و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل آلودگی سیستم به ویروس و دیگر بدافزارها ، مورد حجوم هکرها قرار گرفتن و یا دیگر مشکلات پیش بینی نشده می توانید اطلاعات خود را به سادگی و در ۶۰ ثانیه بازیابی نمایید. این اطلاعات می تواند شامل فایل ها ، تنظیمات ویندوز و حتی خود ویندوز باشند. بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل این نرم افزار به شما امکان بازگشت به زمانی را می دهد که ویندوز شما به خوبی کار می کرده است. نکته دیگری که در مورد این نرم افزار قابل ذکر است ، امکان بازگرداندن ویندوز به حالت خوب در حالتی است که با ارور معروف صفحه ی آبی مواجه می شوید.

قابلیت های نرم افزار FarStone RestoreIT :

بک آپ گیری و بازیابی با یک کلیک.
زمان بسیار کوتاه بک آپ گیری و بازیابی.
دارای تنظیمات گسترده برای بک آپ.
امکان ذخیره نسخه پشتیبان در حافظه های گوناگون.
امکان تهیه دیسک راه اندازی.
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements:

- New: Windows 10 (32 & 64-bit)
- New: Windows 8.1 (32 & 64-bit)
- Windows 8 (32 & 64-bit)
- Windows 7 (32 & 64-bit)
- Windows Vista (32 & 64-bit)
- Windows XP (32 & 64-bit)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار