• ۱۲۰ بازدید
  • خرداد ۲۱, ۱۳۹۸
LC Technology RescuePRO SSD 6.0.2.9 + Portable بازیابی اطلاعات از حافظه SSD

LC Technology RescuePRO SSD دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات از حافظه SSD ال سی تکنولوژی رسکور پرو در آنی یار. نرم افزار کاربردی برای بازیابی اطلاعات از SSD های اکسترنال SanDisk ساخته شده و تمامی فایلهای پاک شده را بازیابی میکند.مانند تصاویر، اسناد، ایمیل‌، فیلم، فایل موسیقی و …
این نرم افزار با ساختار و با توجه به الگوریتم های قدرتمند و خوب خود میتواند قبل از اینکه بخواهید فایلهای خود را بازیابی کنید یک پیش نمایش از تمامی چیزهایی که قابل بازیابی هستند برای شما قابل مشاهده میکند تا راحت تر بتوانید فایلهایتان را با انتخاب خودتان بازیابی کنید. قابلیت منحصر به فرد این نرم‌افزار در بازیابی فایل‌های صوتی و ویدیویی (MPEG (MPEG-1/2/3/4 می‌باشد. چنانچه فایل‌های شما حذف ، خراب و یا فرمت شده باشند RescuePRO SSD می‌تواند به شما کمک کند فایل‌ها را به راحتی بازگردانی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

آموزش فعال سازی نرم افزار

دسترسی به اینترنت را قطع کنید.
نرم افزار را نصب و اجرا کنید.
در پنجره فعال سازی در قسمت 1 به روی لینک http://activations.lc-tech.com کلیک کنید تا مرورگر باز شود و آدرسی که در مروگر باز شده را کپی و در keygen قرار دهید و سریال ساخته شده را کپی کنید.
به پنجره فعال سازی بازگردید و سریال ساخته شده در keygen را در قسمت 2 وارد کنید و روی دکمه Active کلیک کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار