• ۱۶۲ بازدید
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
AX64 Time Machine 2.0.0.665 برگشت سیستم به قبل

AX64 Time Machine دانلود نرم افزار پشتیبان گیری برگشت سیستم به قبل آکس ۶۴ تایم ماشین در آنی یار. نرم افزار مفید که برای ایجاد نسخه پشتیبان از کامپیوتر شما تا در زمان نیاز به یاری تان بیاید.
AX64 Time Machine این نرم افزار کار آمد مناسب زمانی است که ویندوز شما در بهترین حالت خود قرار دارد آن موقع می توانید از سیستم خود پشتیبان تهیه کنید و هر موقع که رایانه شما با مشکل مواجه شد ار آن بهره ببرید به کمک نرم افزار AX64 Time Machine شما قادر خواهید بود ویندوز خود را به زمان قبل از خرابی برگردانید. همچنین این نرم افزار در زمان خرابی دیسک ها و یا نفوذ ویروس ها به سیستم شما بسیار مفید است .

قابلیت های نرم افزار AX64 Time Machine 2.0.0.665:

محافظت کامل از کامپیوتر شما
استفاده بسیار آسان از نرم افزار
پشتیبان گیری و بازیابی فوق العاده سریع
نصب برنامه و دریافت نسخه پشتیبان به شکل اتوماتیک و مداوم
توانایی ذخیره نسخه پشتیبان درهر نقطه مانند درایوها، دیسک ها و …
پشتیبان گیری های به طور مداوم از کامپیوتر شما محافظت خواهد کرد و به این صورت شما همیشه دارای آخرین نسخه پشتیبان از سیستم خود هستید
این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا در صورت خرابی سیستم، نفوذ ویروس، خرابی دیسک، حذف شدن فایل ها و … همه چیز را به حالت قبل از خرابی برگردانید
و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار