• ۱۸۹ بازدید
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
FarStone Total Backup Recovery Server 10.10 بکاپ گیری از سرور

FarStone Total Backup Recovery Server دانلود نرم افزار بکاپ گیری از سرور فارستون توتال بکاپ ریکاوری در آنی یار. نرم افزاری برای استفاده مدیران شبکه که توسط آن از سرورهای خود پشتیبان تهیه نمایند اطلاعات موجود در سرورها و ابر سرورها بسیار مهم هستند و از دست دادن این اطلاعات میتواند ضررهای مالی سنگینی را وارد کند. پشتیبانی از UEFI-based و بایوس برای گرفتن نسخه پشتیبان و بازیابی از ویژگی این نرم افزار است. این نرم افزار با دارا بودن ابزارها و ویژگی های متعدد بدون شک میتواند نیاز شما را برای تهیه نسخه پشتیبان از سرور برطرف کند. پشتیبانی از دو فرمت VHD که مختص ماشین های مجازی مایکروسافت با نام Hyper-V است و فرمت GPT که توانایی شکستن محدودیت تا سقف ۲ ترابایت را داراست. بازیابی رمزهای از دست رفته و ریست کردن آن ها و همچنین کنترل دامین ها از ویژگی های این نرم افزار است. قدرت بازیابی اطلاعات و نهایت سرعت در تهیه نسخه پشتیبان میتواند نظر شما را بخودش جلب کند .

قابلیت های نرم افزار FarStone Total Backup Recovery Server :

پشتیبانی از سیستم های مبتنی بر UEFI
دارای کنسول اداری رایگان (Free Administrative Console)
پشتیبانی از دیسک های پویا GPT
بازگردانی قوی اطلاعات
خرد کردن و تکه کردن اطلاعات
نهایت سرعت در تهیه نسخه پشتیبان
پشتیبانی از فرمت های VHD و GPT
بازیابی رمز عبور
پشتیبانی از کنترل کننده دامنه
پشتیبانی از RAID پیشرفته
و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار