• ۵۱ بازدید
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
  • دیدگاه‌ها برای NovaBACKUP PC 17.0 Build 1711 بکاپ از فایل ها بسته هستند
NovaBACKUP PC 17.0 Build 1711 بکاپ از فایل ها

NovaBACKUP PC دانلود نرم افزار بکاپ از فایل ها نوا بکاپ پی سی در آنی یار. با NovaBACKUP فایل های شما کاملا محافظت شده  و با آن شما می توانید خیالی آسوده داشته باشید.
NovaBACKUP این روزها خطراتی که ممکن است برای فایل ها اتفاق بی افتد زیاد است خطراتی همانند باج افزارها و یا موارد دیگر که امنیت فایل ها را به خطر می اندازد از اینرو گرفتن پشتیبان از فایل ها قبل از وقوع چنین اتفاقاتی راهی خردمندانه و آینده نگرانه است. گرفتن پشتیبان صحیح از فایل ها بسیار مهم می باشد. با NovaBACKUP فایل های شما کاملا محافظت شده می باشند و با آن شما می توانید خیالی آسوده داشته باشید. استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و شما در چند دقیقه می توانید از فایل های خود پشتیبان تهیه کنید.

برخی از ویژگی های NovaBACKUP

استفاده مناسب از فضای آزاد و کم حجم بودن فایله ای پشتیبان گرفته شده توسط برنامه
بازگردانی فایل های پشتیبان بر روی هر کامپیوتر دیگر
تنظیمات چندگانه پشتیبان گیری و کپی گرفتن
پشتیبان گیری سریع از فایل ها

 

کاهش حجم فیلم برای اندروید

معرفی نرم افزار های کاهش حجم فیلم برای اندروید

در مقاله های قبلی بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم اندروید چند نرم افزار محبوب و کاربردی برای ویرایش فیلم معرفی کردیم . امروز به معرفی نرم افزار های کم کردن حجم فیلم اندروید خواهیم پرداخت . اپلیکیشن های فشرده سازی فیلم اندروید ، بسیار کاربردی هستند زیرا امروزه اکثر گوشی های موبایل و دوربین های فیلم […]

۰ comments

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار