• ۱۴۰ بازدید
  • خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
NovaBACKUP PC 17.0 Build 1711 بکاپ از فایل ها

NovaBACKUP PC دانلود نرم افزار بکاپ از فایل ها نوا بکاپ پی سی در آنی یار. با NovaBACKUP فایل های شما کاملا محافظت شده  و با آن شما می توانید خیالی آسوده داشته باشید.
NovaBACKUP این روزها خطراتی که ممکن است برای فایل ها اتفاق بی افتد زیاد است خطراتی همانند باج افزارها و یا موارد دیگر که امنیت فایل ها را به خطر می اندازد از اینرو گرفتن پشتیبان از فایل ها قبل از وقوع چنین اتفاقاتی راهی خردمندانه و آینده نگرانه است. گرفتن پشتیبان صحیح از فایل ها بسیار مهم می باشد. با NovaBACKUP فایل های شما کاملا محافظت شده می باشند و با آن شما می توانید خیالی آسوده داشته باشید. استفاده از این برنامه بسیار ساده بوده و شما در چند دقیقه می توانید از فایل های خود پشتیبان تهیه کنید.

برخی از ویژگی های NovaBACKUP

استفاده مناسب از فضای آزاد و کم حجم بودن فایله ای پشتیبان گرفته شده توسط برنامه
بازگردانی فایل های پشتیبان بر روی هر کامپیوتر دیگر
تنظیمات چندگانه پشتیبان گیری و کپی گرفتن
پشتیبان گیری سریع از فایل ها

 

قابلیت رمزگذاری پیام ها در توئیتر

توئیتر مشغول ساخت ابزاری است که به کاربران اجازه می دهد پیام های رمزگذاری شده  برای یکدیگر ارسال کنند. این ویژگی که Secret  Conversation نام گرفته درون بسته اپلیکیشن اندروید توئیتر مخفی شده بود. یکی از دانشجویان دانشگاه دارتموث در ماساچوست نخستین بار این کد را کشف کرد. او در توئیتر خود نوشت احتمالا توئیتر مشغول ساخت قابلیت پیام […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار