Tenorshare Card Data Recovery 4.6.0.0 Win/Mac بازیابی اطلاعات

Tenorshare Card Data Recovery دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات تنورشیر کارد دیتا ریکاوری در آنی یار. نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات که وظیفه بازگردانی فرمتهای مختلف را برعهده دارد.
با استفاده از این برنامه میتوانید فایلها و یا اطلاعات دیگری که در هر شرایطی پاک کرده و یا حذف شده اند را بازگردانی کنید.این برنامه بعد از اجرا و انتخاب فرمت یک لیستی از تمام چیزهایی که استخراج کرده را در اختیار شما گذاشته تا در صورت تایید موارد مشاهده شده نسبت به بازیابی آنها اقدام فرمایید.این نرم افزار توانایی بازیابی اطلاعات از روی هارد دیسک کامپیوتر، فلش درایو USB، دوربین، تلفن همراه، پخش MP3 و MP4 را دارد.

 

آموزش دریافت هشدار هنگام ارسال تصویر یا ویدیو در اینستاگرام

با توجه به اهمیت اینستاگرام و سوالاتی که در این مورد از ما می‌شود تصمیم بر این گرفتیم تا در یک سری آموزش‌های پیوسته به اکثر سوالات شما در مورد اینستاگرام پاسخ داده و آموزش‌هایی را تهیه نماییم. در این آموزش به شما یاد می‌دهیم چگونه هنگامی که یک حساب اینستاگرامی تصویر یا ویدیویی ارسال […]


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار