• ۱۶۷ بازدید
  • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸
Iobit PCtransfer 1.0.0.1101 تهیه پشتیبان از فایل ها و پوشه ها

Iobit PCtransfer دانلود نرم افزار تهیه پشتیبان از فایل ها و پوشه ها آی اوبیت پی سی ترانسفر در آنی یار. اگر می خواهید در هنگام تهیه نسخه پشتیبان، در وقت و انرژی صرفه جویی کنید، به PCtransfer اعتماد کنید.
Iobit PCtransfer زمانی که مجبور باشید روی تعداد زیادی رایانه ویندوز و نرم افزارهای مورد نیاز را نصب کنید این نرم افزار به کمک شما خواهد آمد.
کپی یا جابجایی فایلهای مهم بسیار سخت و دشوار است مخصوصا زمانیکه مربوط به تاریخچه مسنجرها و یا تنظیمات مرورگرها و ایمیل ها باشد. نرم افزار Iobit PCtransfer برتربن ابزار در این زمینه میباشد و قادر است فایهای پشتیبان را به حافظه های قابل حمل منتقل کند تا به سهولت بتوانید از آنها استفاده کنید.
نرم افزار علاوه بر تهیه فایل پشتیبان خودکار امکان تهیه فایل پشتیبان از بوک مارکهای مرورگرهای نصب شده به روی ویندوز شما از جمله مرورگر اینترنت اکسپلورر ، کروم ، فایرفاکس و یا اپرا را دارا میباشد.

 

آشنایی با وظایف سازمان بازرسی کل کشور و ثبت شکایت اینترنتی

آشنایی با وظایف سازمان بازرسی کل کشور و ثبت شکایت اینترنتی

یکی از سامانه های اینترنتی ثبت شکایات که کارکرد مناسبی در سال های اخیر داشته است سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور است. این سامانه با دریافت آنلاین شکایات ، نسبت به راستی آزمایی و پیگیری آن اقدام می کند. در همه مراحل نیز شاکی می تواند وضعیت پرونده خود را مشاهده نمایید. […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار