• ۱۴۸ بازدید
  • خرداد ۲۵, ۱۳۹۸
Ocster 1-Click Backup 2.09 بکاپ گیری از اطلاعات

Ocster 1-Click Backup دانلود نرم افزار بکاپ گیری از اطلاعات اوکستر وان کلیک بکاپ در آنی یار. نرم افزار کاربردی کمک می کند تا از سیستم خود یک فایل پشتیبان تهیه و در مواقع لزوم از آن استفاده نمایید.
این نرم افزار امکانات فراوانی در اختیار شما قرار می دهد که تقربا همه نیازهای شما را برطرف خواهد کرد یکی از قابلیت های جذاب این نرم افزار دسترسی به تمام اطلاعات پشتیبان گیری شده است که به راحتی می توانید به فایل ها و پوشه هایی که بکاپ گرفته اید دسترسی داشته باشید و هر زمان که با مشکل مواجه شدید کل دیسک سخت را به زمانی که پشتیبان گرفته اید برگردانید و یک نسخه از نرم افزار به صورت بوتیبل نیز وجود دارد که می توانید از آن زمانی که سیستم بالا نیامد استفاده نمایید.

 

آشنایی با راهکارهای حفاظت از کودکان در فضای مجازی

کودکان فعال در فضای مجازی شاید در ظاهر ساکت و آرام باشند اما هزاران کیلومتر با والدین خود فاصله دارند، پدران و مادران می توانند با فراگیری راهکارهایی ساده این فاصله را کم کنند.  اگر والدین آنها به ابزار کنترل فرزندان در رسانه های مجازی مجهز نشوند قطعا با دستان خود فرزندشان را وارد دنیایی […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار