• ۱۴۶ بازدید
  • خرداد ۲۶, ۱۳۹۸
iSkysoft Data Recovery 4.2.0.11 Win/Mac + Portable بازیابی اطلاعات حذف شده

iSkysoft Data Recovery دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده اسکاری سافت دیتا ریکاوری در آنی یار. نرم افزاری مفید و کاربردی که در این نرم افزار فرقی نمیکند که اطلاعات شما از چه نوعی باشد! برای بازیابی اطلاعات حذف شده از انواع مموری کارت،فلش کارت،هارد کامپیوتر و انواع حافظه های جانبی یا خارجی کاربرد دارد.
برنامه iSkysoft Data Recovery جزو نرم افزارهای محبوب جهت بازگردانی اطلاعات از دست رفته می باشد.این برنامه قابلیت بازیابی انواع فرمت های موجود را مانند.تصاویر،فیلم،اسناد،موزیک،ایمیل و دیگر چیزهایی که قابلیت بازیابی را داشته و بتوان آنها را بازیابی کرد را دارد که فایلهای FAT32, FAT16, NTFS،exFAT را پشتیبانی میکند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported Systems

Windows: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Mac OS: Mac OS X 10.14 (Mojave), 10.13 (High Sierra), 10.12 (Sierra), 10.11 (El Capitan), 10.10 (Yosemite), 10.9.5, 10.9 (Mavericks), 10.8

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار