• ۱۵۴ بازدید
  • خرداد ۲۷, ۱۳۹۸
Abelssoft Undeleter 5.02 Build 31 بازیابی فایل های حذف شده

Abelssoft Undeleter دانلود نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده ابل سافت آندر لتر در آنی یار. نرم افزار کاربردی که توسط آن به راحتی می‏توانید فایل حذف شده را بازیابی کنید.

Abelssoft Undeleter این نرم افزار جهت بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد دیسک یا فلش و دیگر حافظه ها طراحی شده که قابلیت بازیابی همه فایلهای پاک یا حذف شده را دارد.ای اپلیکیشن پیشرفته میتواند انواع فایلها با فرمتهای مختلف را که خواسته یا ناخواسته حذف شده اند را بازگرداند این بازگردانی اطلاعات به ۲ روش smart و deep صورت میگیرد که اسمارت بصورت پیشرفته و با سرعت و البته دقت پایینی این کار را انجام میدهد ولی روش دوم کاملا با روش اول تفاوت دارد یعنی در این روش کاربر به اطلاعات حذف شده بیشتری دسترسی خواهد داشت طوری که این روش با اسکن دقیق و عمیقی که انجام میدهد توانایی بازیابی اطلاعات تا چندیدن برابر بیشتر از روش اسمارت را دارد.نرم افزار Abelssoft Undeleter یک نرم افزارفوق العاده جهت بازیابی اطلاعات بوده از این رو سایت آنی یار این برنامه را به شما دوستان گرامی پیشنهاد میکند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار