Active File Recovery Ultimate 18.0.8 + Portable بازیابی اطلاعات پاک شده

Active File RecoveryActive File Recovery Ultimateنرم افزار اکتیو فایل ریکاوری نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات حذف،پاک و یا گمشده از روی درایوهای کامپیوتر و یا حافظه های جانبی مثل رم و فلش است.این نرم افزار به دو حالت SuperScan و QucikScan می باشد که هر کدام بسته به شرایط فایلهای ما میتواند کاربرد داشته باشد حالت کوییک اسکن برای مواقعی است که سرعت ملاک کار باشد و وقتی که اطلاعات ما ارزش بسیار بالایی داشته باشد ما باید از تمامی ظرفیت برنامه استفاده کرده و با سوپر اسکن بصورت کاملا عمیق و دقیق کار اسکن را انجام دهیم. هم چنین برای بازیابی فایل ها از درایو های فرمت شده هارددیسک می تواند از سیستم های فایل بندی FAT16، FAT32، NTFS، EXT3 و EXT4 پشیبانی کند.همچنین ما میتوانیم که با فیلتر کردن فرمتهای مورد نظرمون کار اسکن را هدفمند تر کرده و سریعتر به فایلهای مورد نظرمون دسترسی پیدا کنیم.

 

قابلیت نرم افزار Active File Recovery:

پشتیبانی از FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5, NTFS+EFS
توانایی بازگردانی اطلاعات پاک شده از کارت های حافظه و فلش کارت ها
قابلیت جستجو در میان فایل های پاک شده
ارائه لیست و پیش نمایش از اطلاعات قابل بازگشت
پشتیبانی از انواع سیستم فایل ها
پشتیبانی از انواع هارددیسک ها
پشتیبانی از فلش دیسک ها
پشتیبانی از تمامی فرمت های حذف شده ، مخفی شده ، رمزگزاری یا فشرده شده
سرعت بالا در اسکن دیسک
امکان بازیابی اطلاعات فرمت شده


در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی  ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

پاسخ دهید.

دیدگاه‌های این نوشته

هنوز پاسخی ارسال نشده است.

درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار