• ۱۷۶ بازدید
  • خرداد ۲۷, ۱۳۹۸
NETGATE Data Backup 3.0.605 پشتیبان گیری از اطلاعات

NETGATE Data Backup دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از اطلاعات نت گیت دیتا بکاپ در آنی یار. از تمامی اطلاعات مهم اعم از عکس ، فیلم ، موزیک ، اسناد و هر فایل دیگری نسخه پشتیبانی تهیه کند.

NETGATE Data Backup این نرم افزار را می توان یکی از کاملترین نرم افزارهای پشتیبان گیری در اینترنت نامید که امکانات فراوانی را در اختیار شما می گذارد یکی از قابلیت های فوق العاده و منحصربفرد این نرم افزار پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی سایت یا وبلاگ شما در اینترنت است به گونه ای که این نرم افزار میتواند از بانک های اطلاعاتی MySQL/PHP نسخه پشتیبان تهیه کند. البته توانایی های NETGATE Data Backup به همینجا ختم نمی شوند امکان بک آپ گیری از اطلاعات سیستمی نظیر رجیستری ویندوز . بازگردانی آن در مواقع ضروری نیز در خط کاری این نرم افزار گنجانده شده است. تنظیم زمان و روز معین برای گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات مختلف که باعث می شود در صورتی فراموشی شما نرم افزار به طور اتوماتیک فرایند بک آپ گیری را انجام دهد نیز یک توانایی بسیار مهم است که این نرم افزار که از آنی یار دانلود میکنید از آن غافل نشده است.نکته جالب در مورد NETGATE Data Backup این است که حوزه کاری وسیعی را دربرگرفته به طوری قابلیت هایی نظیر یکپارچه سازی رجیستری ویندوز ، مدیریت استارت آپ ویندوز و همچنین حذف کامل و استاندارد نرم افزارهای نصب شده در ویندوز نیز از آن نرم افزاری کامل ساخته است.

قابلیت های نرم افزار NETGATE Data Backup :

امکان بک آپ گرفتن از بانک اطلاعاتی mysql و php سایت ها
توانایی بک آپ گرفتن از تمامی اطلاعات مختلف هارد
مجهز به بخشی برای بک آپ گیری از رجیستری ویندوز
توانایی فشرده نمودن فایل های بک آپ با روش bzip2
قابلیت قرار دادن رمز برای فایل های بک آپ
توانایی تنظیم تاریخ و زمان برای انجام اتوماتیک فرایند بک آپ گیری
متن ترجمه شده توسط پی سی ول نرم افزاری
توانایی یکپارچه سازی رجیستری ویندوز
دارای قابلیت حذف کامل و استاندارد نرم افزاری نصب شده
امکان مدیریت نرم افزارهای استارت آپ
سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار