• ۱۸۳ بازدید
  • خرداد ۲۸, ۱۳۹۸
iMobie PhoneRescue 3.7.2 Win/Mac بازیابی اطلاعات محصولات اپل

iMobie PhoneRescue دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات محصولات اپل آی موبایل فون رسکور در آنی یار. نرم افزاری که برای بازیابی اطلاعات کوشیهای آیفون بکار میرود و تمامی اطلاعات مهمی که از گوشی شما پاک شده را بازگردانی خواهد کرد.
گاهی اوقات بصورت تصادفی و یا بخاطر ویروس ممکن است یکسری از اطلاعات ما مثل پیام،اسناد،شماره ها،عکس ها ویدئو وغیره…. را از دست بدهیم برنامه iMobie PhoneRescue به کاربر در بازیابی اطلاعات کمک میکند در این حالت با استفاده از سیستم کامپیوتری خود میتوانیم برنامه iMobie PhoneRescue را راه انداز کرده و اطلاعات را به چند روش بازیابی کنیم توانایی استخراج عکس ها و پست صوتی از بک آپ آی تونز را دارد حتی اگر قفل شده و رمزدار باشند. پیام ها و تماس ها را در HTML ذخیره میکند و یا آنها را در کلیپ بورد کپی مینماید. موزیک ها و فیلم ها را به کامپیوتر انتقال میدهد حتی زمانیکه نمیتوانید به آیفون خود دسترسی داشته باشید. وتنها برنامه ای است که می توانید مستقیما اطلاعات بازیابی شده را بر روی خود گوشی اندرویدی شما احیا کند. یعنی دیگر نیازی نیست که اطلاعات بازیابی شده را به شکل دستی به سیستم اندرویدی خود انتقال دهید.

ویژگی های نرم افزار      iMobie PhoneRescue:

بازیابی اطلاعات از تمامی محصولات اپل iOS
دارای محیط کاربردی با ویزاردهای ساده
بازیابی انواع موسیقی، تصاویر و ویدئو ها
بازیابی کتاب های الکترونیکی و اسناد
ریکاوری مخاطبین و تاریخچه تماس ها
بازیابی اس ام اس ها و حتی اطلاعات اپلیکیشن ها
بازگردانی تنظیمات و تقویم و سازمان دهنده ها
پشتیبانی از آی تونز و فضای ابری

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

دستگاههای پشتیبانی شده

Supported Device Type

iPhone Series: iPhone Xs (Max), iPhone X, iPhone 8 (Plus), iPhone 7 (Plus), iPhone SE, iPhone 6s (Plus), iPhone 6 (Plus), iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 5, etc.
iPad Series: iPad 6, iPad Pro (2nd Generation), iPad 5, iPad Pro, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4, etc.
iPod Series: iPod touch 6, iPod touch 5, iPod touch 4, iPod touch 3, iPod touch 2, iPod touch 1, etc.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

Windows OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, both 32bit and 64bit
Mac OS: macOS Mojave, macOS High Sierra, macOS Sierra, OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8
iOS: iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 9, iOS 8, iOS 7, iOS 6, iOS 5

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار