• ۱۷۴ بازدید
  • خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
Paragon Image Backup for Windows 8 10.1.0.15848 پشتیبان گیری از ویندوز ۸

Paragon Image Backup for Windows دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از ویندوز ۸ پاراگون ایمیج بکاپ در آنی یار. این نرم افزار برای پشتییبان گیری از ویندوز ۸ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ ایجاد گردیده است این نرم افزار از تکنولوژی های Microsoft VSS و Paragon’s Patent-Pending استفاده می کند و می تواند حجم های جداگانه و یا از کل دیسک، ایمیج تهیه کند. با انتشار نسخه جدید ویندوز مایکروسافت، نرم افزارهای این ویندوز نیز کم کم وارد بازار می شوند. تست نرم افزارهای مختلف روی سیستم عامل های جدید همیشه خطر از دست دادن اطلاعات یا خراب شدن سیستم را در بر دارد. هر بار که ویندوز را دوباره نصب می کنید، ممکن است اتفاقی ناخوشاید در حین پروسه نصب رخ دهد که کار شما را دچار مشکل کند. راه حل، استفاده از نرم افزاری کاملا کارآمد و مطمئن برای بازیابی اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان و سازگار با نسخه جدید ویندوز می باشد. در کنار قابلیت های اصلی، مایکروسافت یک سیستم پرونده جدید به نام ReFS را در ویندوز سرور ۸ نسخه بتا قرار داده است. به عنوان جانشین خلف سیستم پرونده NTFS، سیستم پرونده ReFS دارای یک موتور ذخیره سازی جدید برای محافظت از هارد در برابر خطاهای ذخیره سازی و تخریب اطلاعات موجود و پشتیبانی از فایل های بسیار حجیم به همراه کارآیی بسیار بالاتر می باشد. به نظر می رسد که مایکروسافت، سیستم پرونده ReFS را به عنوان سیستم پرونده اصلی خود معرفی کرده است. نرم افزار Paragon Image Backup یک نرم افزار رایگان برای تهیه ایمیچ از دیسک برای ویندوزهای ۸ و سرور ۲۰۱۲ می باشد که دارای Wizard های مختلف و قدرتمندی می باشد و همچنین دارای محیط بازیابی Linux/DOS است. این نرم افزاز از تمامی سیستم های پرونده معروف در کنار سیستم پرونده جدید ReFS پشتیبانی می کند .

قابلیت های نرم افزار Paragon Image Backup for Windows 8 :

پشتیبانی از ویندوزهای ۸ و سرور ۲۰۱۲
پشتیبانی از سیستم پرونده جدید ReFS برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و مرور تحت ویندوز و لینوکس
بازیابی منعطف : بازیابی کل ایمیج پشتیبان با بازیابی بخشی از آن تحت ویندوز یا از محیط بازیابی Linux/DOS
عملکردهای اضافی مانند پارتیشن بندی و فرمت کردن هارد دیسک ها در محیط بازیابی Linux/DOS
تهیه نسخه پشتیبانی از Live Windows. با ساخت یک کپی ایمیچ از کل هارد دیسک ، یا تهیه کپی از بخشی از آن، می توانید آنها را روی CD، DVD و یا BD ریخته و یا در اینترنت آپلود کنید، استفاده از مکانیسم تهیه ایمیج و Microsoft VSS ، مشکلات تهیه نسخه پشتیبان از نرم افزارهای در حال اجرا و سیستم های پرونده دیگر ایجاد نمی شوند

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار