• ۱۴۵ بازدید
  • خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
Passcape Reset Windows Password 9.0.0.905 Advanced Edition ریست کردن پسورد ویندوز

Passcape Reset Windows Password دانلود نرم افزار ریست کردن پسورد ویندوز پاراگون ریست ویندوز پسورد در آنی یار. نرم افزاری است برای ریست کردن و یا بازیابی رمز عبور که با استفاده از یک سی دی و یا فلش از طریق بوت شدن میتوان این کار را انجام داد.با استفاده از این برنامه دیگر نیاز نیست که شما ویندوز خود را عوض کنید که هم زمان زیادی صرف کرده و هم اطلاعاتتان را از بین ببرید.نرم افزاری که پیش روی شماست یکی از پیشرفته ترین نرم افزارها در زمینه بازیابی و ریست کردن رمز عبور است مراحل کار به این صورت است که شما این نرم افزار را باید با کپی بر روی فلش و یا یک سی دی بر روی سیستم بوت کرده و بعد از چند کلیک که کاربران مبتدی هم میتوانند این کار را انجام دهند انجام داده و در مسیر پیش رو عملیات بازیابی و یا ریست کردن رمز را انجام دهید و وارد سیستم ویندوز خود شوید.

قابلیت های نرم افزار Reset Windows Password:

بازیابی و یا دور زدن رمز عبور فراموش شده سیستم عامل ویندوز شما
سرعت بالا در بازیابی رمز عبور شما و راه اندازی سیستم شما
استفاده از این نرم افزار بسیار ساده بوده و همگان می توانند از آن استفاده نمایند
پشتیبانی از سیستم های ۳۲ و ۶۴ بیت

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

1 GB of RAM, 64-bit compatible CPU, CD-ROM (DVD) or USB drive, OS based on Windows NT. The size of the bootable USB drive should be 256 Mb or bigger (it is recommended 2-32 Gb USB stick for better compatibility).
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار