• ۲۰۹ بازدید
  • خرداد ۲۹, ۱۳۹۸
Stellar Phoenix Data Recovery All Editions 8.0.0.0 + Portable بازیابی اطلاعات

Stellar Phoenix Data Recovery All Editions دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات استلار فونیکس دیتا ریکاوری در آنی یار. Stellar Windows Data Recovery نرم افزاری جهت بازیابی اطلاعت از دست رفته میباشد.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery نرم افزاری برای بازگردانی اطلاعات از دست رفته میباشد که همچنین توانایی بازگردانی پارتیشن های حذف شده را نیز دارا میباشد.نرم افزارStellar Phoenix Windows Data Recovery می تواند عملیات بازیابی را از انواع دستگاههای حافظه انجام دهد.این نرم افزار پر طرفدار ویژگی دیگری نیز دارد و آن قابلیت کپی فایل ها و اطلاعات از دیسک ها آسیب دیده و خراب می باشد. محیط برنامه بسیار ساده است و امکان کار هر نوع کاربری به راحتی فراهم شده، در عین حال خود نرم افزار بسیار حرفه ای بوده و آن را به یک نرم افزار محبوب در شاخه ریکاوری فایل ها و اطلاعات تبدیل کرده است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار