• ۱۹۵ بازدید
  • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸
APBackup 3.8.5980 بکاپ گیری از اطلاعات سیستم

APBackup دانلود نرم افزار بکاپ گیری از اطلاعات سیستم ای پی بکاپ در آنی یار. این روزها حفاظت از اطلاعات در مقابل تهدیدات به یک امر اجتناب‌ناپذیر تبدیل‌شده است که برای بکاپ گیری از اطلاعات می‌توانید از این نرم‌افزار کمک بگیرید شما با استفاده از این برنامه به‌راحتی می‌توانید از تمامی بخش‌های سیستم یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل دوباره از آن‌ها استفاده کنید. درواقع این برنامه می‌تواند از تمام سیستم‌عامل‌ها , فلاپی , هارددیسک , سی دی و دی‌وی‌دی , شبکه , FTP , LAN و… یک فایل پشتیبان تهیه کند و آن‌ها را بر روی هارددیسک , شبکه‌های محلی و یا بر روی اف تی پی برای شما ذخیره‌سازی کند. همچنین شما می‌توانید بر روی فایل‌های پشتیبان پسورد قرار دهید تا دیگران نتوانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند و در صورت لزوم آن‌ها را به‌آسانی بازگردانی کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار