• ۱۷۵ بازدید
  • خرداد ۳۰, ۱۳۹۸
Static Backup8 1.256 پشتیبانگیری از ایمیل ها و تنظیمات مرورگر

Static Backup8 دانلود نرم افزار پشتیبانگیری از ایمیل ها و تنظیمات مرورگر استاتیک بکاپ در آنی یار. از طریق این نرم‌افزار شما می‌توانید از تنظیمات مرورگر و ایمیل‌های خود پشتیبان گیری کنید. این نرم‌افزار قادر است تا از پیغام‌های نرم‌افزارهایی همانند Windows Live Mail, Windows Mail, Outlook Express, Outlook, Thunderbird, Incredimail, The Bat!, Becky و Foxmail نسخه پشتیبان تهیه کند. علاوه بر این به کمک این نرم‌افزار قادر خواهید بود تا از تنظیمات اینترنت اکسپلورر، صفحات محبوب و یا تنظیمات فایرفاکس و محتویات پوشه My Document پشتیبان گیری نموده و به‌طور اتوماتیک به‌صورت فشرده آن‌ها را ایجاد کرد.

قابلیت‌های نرم‌افزار Static Backup8:

پشتیبانی از ذخیره‌سازی فایل‌های دارای حجم بالا (بیشتر از ۴GB)
امکان زیپ نمودن خروجی
استفاده آسان و تهیه نسخه پشتیبان تنها با چند کلیک
صرفه‌جویی در مصرف حافظه
پشتیبانی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای کلاینت ایمیل
تهیه نسخه پشتیبان از محل ذخیره‌سازی پیام‌ها و Address Book نرم‌افزار Outlook Express، پیام‌های Windows Mail، تمامی اطلاعات Outlook 2003, 2007 , 2010، پیام‌های Mail ، Incredimail ، Thunderbird، Becky ، The Bat! و Foxmail،بخش‌های FireFox و فایل‌های پوشه My Document
و …

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار