• ۱۷۲ بازدید
  • خرداد ۳۱, ۱۳۹۸
Disk Drill Pro 2.0.0.339 Win / Enterprise 3.7.934 Mac بازیابی اطلاعات

Disk Drill دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات دیسک دریل در آنی یار. نرم افزار دیسک دریل نرم افزاری با عکس العمل بالا برای بازیابی اطلاعات بصورت اسکن عمیق و اسکن با سرعت زیاد میباشد که معمولا مشکل کاربران را حل میکند. گاهی اوقات بصورت ناخواسته ممکن است یک سری اطلاعاتی را که به آنها نیاز داریم را حذف کنیم و یا در اثر حمله ویروس ها از دست بدهیم. اگر در همان ابتدا متوجه این قضیه بشویم که کار بسیار راحت میباشد و به احتمال خیلی زیاد فایلهایمان را میتوانیم بازیابی کنیم و پیش می آید که ما اطلاعی از پاک شدن اطلاعات نداشته و بارها اطلاعاتی را درون کامپیوتر یا حافظه خود ریخته و پاک میکنیم و چندین بار این عمل را تکرار میکنیم در این شرایط کار ما بسیار دشوار خواهد بود.ولی نگران این موضوع نیز نباشید این برنامه با گزینه اسکن عمیق حدالامکان فایلهایی که به این صورت از دست رفته اند را نیز بازیابی خواهد کرد و این مشکل را حل خواهد نمود.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار