• ۱۷۵ بازدید
  • تیر ۱, ۱۳۹۸
Super Flexible File Synchronizer Pro 5.72a Build 307 بکاپ گیری هارد

Super Flexible File Synchronizer دانلود نرم افزار بکاپ گیری هارد سوپر فلیکسبل فایل سینپرونیزر در آنی یار. مهم‌ترین کاربرد این نرم‌افزار بکاپ گیری از یک هارد روی هارد جانبی دیگر است که کاربردهای فراوانی دارد انتقال اطلاعات از هارد اصلی به هارد جانبی و یا تهیه یک نسخه پشتیبان از اطلاعات بر روی این هارد که در صورت بروز مشکل برای هارد اصلی و از بین رفتن اطلاعات آن نسخه‌ای دیگر موجود باشد از پرکاربردترین کاربردهای این هاردهای جانبی است. برای ایجاد نسخه‌های پشتیبان از اطلاعات مشکلاتی نیز وجود دارد. به‌عنوان‌مثال کاربری قصد دارد تا از پوشه ابزار خود یک نسخه مشابه بر روی هارد دوم نیز داشته باشد و این پوشه در طول روز چندین بار دستخوش تغییرات شده و یا ابزارهای جدیدی به آن اضافه و یا حذف می‌شود ، حال اگر کاربری در چنین شرایطی قرار بگیرد و در طول روز قصد این را داشته باشد تا پوشه اصلی و پوشه پشتیبان خود را همانندسازی و به‌روزرسانی نماید می‌بایست وقت بسیاری را صرف این موضوع نماید.

به کمک این نرم‌افزار کاربران قادر خواهند بود تا با توجه به شرایط یادشده و استفاده از چندین هارد تمامی پوشه‌ها را به‌صورت یکسان و در یک‌زمان به‌روزرسانی نمایند. این برنامه با استفاده از ابزارهای موجود توانایی همگام‌سازی را در کمترین زمان فراهم می‌کند ، بدین‌صورت که کاربر با ایجاد تغییرات در پوشه اصلی کار خود را به اتمام می‌رساند و سپس نرم‌افزار به‌صورت خودکار تغییرات را بر روی دیگر اعمال می‌نماید. از ویژگی‌های این نرم‌افزار نیز می‌توان به قابلیت کپی اطلاعات میان سیستم‌های یک شبکه ، پشتیبانی از پروتکل‌های FTP, SSL, SSH, WebDAV برای همگام‌سازی پوشه‌های محلی و پوشه‌های موجود در یک فضای اینترنتی ، کپی تنظیمات اعمال‌شده بر روی یک پوشه بر روی پوشه مقصد همانند اجازه دسترسی‌ها و یا به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و … اشاره نمود. این برنامه محصولی از شرکت Super Flexible Software Ltd است.

قابلیت های نرم افزار Super Flexible File Synchronizer Pro 5.72a  :

گرفتن نسخه پشتیبان از تمام فایل‌ها و پوشه‌های موجود
پشتیبانی از پروتکل‌های اینترنتی FTP، FTPS ،SFTP/SSH ،WebDA ،SSL ،HTTP
قابلیت زمان‌بندی جهت شروع و انجام کار
قابلیت کپی گرفتن از فایل‌های قفل‌شده در سیستم‌عامل XP ،۲۰۰۳ ،Vista ،۲۰۰۸
رابط کاربری بسیار آسان در محیط گرافیکی زیبا

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار