• ۱۷۸ بازدید
  • تیر ۴, ۱۳۹۸
HDD Guardian 0.7.1 + Portable بررسی سلامتی هارد دیسک

HDD Guardian دانلود نرم افزار بررسی سلامتی هارد دیسک اچ دی دی گاردین در آنی یار. نام نرم افزاری برای کنترل وضعیت دیسک می باشد که می توانید سلامت هارد دیسک خود را چک کنید و قبل از کار افتادن آن متوجه خرابی هار دیسک تان شوید و به فکر فضای جدید برای انتقال اطلاعاتان باشید.

توجه به وضعیت اجزای سخت افزاری رایانه شما می تواند به همان اندازه نگه داشتن یک سیستم عامل تمیز مفید باشد. HDD Guardian یک ابزار کوچک است که می تواند در صورت خرابی قریب الوقوع به شما هشدار دهد ، بنابراین می توانید برای ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از داده ها وقت بکشید.
بنابراین ، ابزار جزئیات مختلفی را در مورد هارد دیسک ، مانند مدل دستگاه ، شماره سریال ، ظرفیت و رابط ارائه می دهد. S.M.A.R.T. (ویژگی های خود مانیتورینگ ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی) همچنین می توان از جمله نرخ خطای خواندن خام ، زمان چرخش ، قدرت در ساعتها ، دما (دمای سانتیگراد یا فارنهایت) و بلوک بد در زمان اجرا مشاهده کرد ، که نام آنها فقط معدودی است.
HDD Guardian می تواند یک تست را برای شما انجام دهد و ارزیابی کلی از وضعیت هارد شما را ارائه دهد. پس از تجزیه و تحلیل تمام داده ها ، ممکن است بخش هایی را مشاهده کنید که مشکلات احتمالی در آنها وجود دارد. همانطور که گفته شد ، همچنین می تواند به شما اطلاع دهد اگر در صورت عدم موفقیت قریب الوقوع در راه ، هنگامی که درجه حرارت از آستانه بالاتر رفته یا در پارامترهای تحت نظارت تغییراتی رخ داده است ، در مسیر خود قرار بگیرید.
نکته آخر این است که HDD Guardian ابزاری عالی است که می تواند چشم خود را بر روی کامپیوتر شما نگه دارد. افراد کم تجربه نباید به خاطر سادگی کلی آن مشکلی برای کار با این برنامه داشته باشند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار