• ۲۱۳ بازدید
  • تیر ۵, ۱۳۹۸
O&O SSD Migration Kit Professional 7.1 Build 36 انتقال پارتیشن به هارد SSD

O&O SSD Migration Kit دانلود نرم افزار انتقال پارتیشن به هارد SSD او اند او اس اس دی میگریشن در آنی یار. از این نرم افزار برای انتقال پارتیشن از هارد معمولی به هارد ssd استفاده می شود زمانی که یک هارد ssd  به رایانه و یا لپ تاپ خود اضافه می کنید هر گاه که بخواهید عملیات انتقال پارتیشن از هارد معمولی را انجام دهید اگر از این نرم افزار برای انتفال پارتیشن از هارد معمولی به هارد ssd استفاده نکنید مشکلاتی برای اطلاعات شما پیش خواهد آمد و دلیل این موضوع هم تفاوت های میان هار معمولی و هارد های ssd است که در بلند مدت باعث کوتاه شدن عمر هارد ssd خواهد شد پس توصیه ما به شما کاربران سایت آنی یار استفاده از نرم افزار O&O SSD Migration Kit برای انتقال پارتیشن از هارد معمولی به هارد ssd به منظور افزایش کارایی هارد ssd می باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System requirements

- Minimum requirement of each operating system
- Minimum 1 GB RAM recommended
- 30 MB free hard disk space
- 32 Bit/64 Bit support
- Windows® 8, 7, Vista®, XP (all Editions)

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار