• ۱۶۹ بازدید
  • تیر ۶, ۱۳۹۸
Amigabit Data Recovery Professional / Enterprise 2.0.6.0 بازیابی اطلاعات

Amigabit Data Recovery Professional دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات آمیگابیت دیتا ریکاوری در آنی یار. نرم‌افزاری است که گزینه خوبی برای مهندسین نرم‌افزار و شرکت‌ها برای بازگردانی اطلاعات است که می‌تواند اطلاعات از بین رفته شمارا بازیابی کند. با کمک این نرم‌افزار با خیال راحت تمام فایلهایی را که در هر وضعیتی اعم از فایلهای حذف‌شده، درایو فرمت شده، پارتیشن حذف‌شده، فایل‌های غیرقابل‌دسترس و … می‌توانید بازیابی کنید و نرم‌افزار بر اساس انتخاب شما هارد سیستم را اسکن کند. فایلهایی که به‌صورت تصادفی حذف کردید و یا از داخل سطل زباله ویندوز حذف کردید را به کمک این نرم‌افزار سریعاً می‌توانید بازگردانی کنید Amigabit Data Recovery قادر است در ۳ مرحله انتخاب نوع فرمت، اسکن و بازیابی؛ اطلاعات هارددیسک، حافظه فلش، کارت‌های SD، دوربین‌های دیجیتال و… را بازیابی کند و قبل از بازیابی نهایی پیش‌نمایشی ازآنچه می‌خواهید بازگردانی کنید مشاهده کنید. نرم‌افزار نتیجه اسکن هارد را در خود ذخیره می‌کند و در صورت نیاز بدون اسکن مجدد فایلها را انتخاب و بازگردانی کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار