• ۲۰۲ بازدید
  • تیر ۶, ۱۳۹۸
MBR Regenerator 4.5 بازگردانی حالت MasterBoot هارد دیسک به حالت اولیه

MBR Regenerator دانلود نرم افزار بازگردانی حالت MasterBoot هارد دیسک به حالت اولیه ام بی ار رگنراتور در آنی یار. این نرم‌افزار برای بازیابی و تعمیر قسمت mbr هارددیسک و بازگردانی آن به حالت اولیه است که در زمان خرابی mbr به کمک ما می‌آید. mbr یا همان master boot record به اولین رکورد هارد گفته می‌شود که اطلاعات فرمت بندی هارددیسک درون آن قرار دارد از این نرم‌افزار می‌توان زمانی که فعال‌ساز ویندوز از کار افتاد استفاده کرد به این شیوه که بعد از بازگردانی mbr به حالت اولیه مجدد نسبت به فعال‌سازی ویندوز اقدام نمایید ازآنجایی‌که mbr اطلاعات کلی هارد شمارا دارد تغییر در آن ممکن است موجب پاک شدن اطلاعات هارد شما شود پس ما به شما توصیه می‌کنیم که اگر اطلاعات و تخصصی درزمینهٔ ویرایش mbr ندارید از این نرم‌افزار استفاده نکنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار