• ۲۱۴ بازدید
  • تیر ۸, ۱۳۹۸
Safe365 USB Flash Drive Data Recovery Wizard 8.8.9.1 بازیابی اطلاعات حافظه فلش

Safe365 USB Flash Drive Data Recovery Wizard دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات حافظه فلش سیف۳۶۵ یو اس بی فلش درایو در آنی یار. نرم‌افزاری برای بازیابی اطلاعات است و فایلها و اطلاعاتی که به دلایل مختلف از فلش مموری پاک‌شده‌اند را بازیابی می‌کند. این برنامه می‌توانید با اسکن فلش کارتها فایل‌ها و اطلاعات شمارا به‌خوبی بازیابی نماید. شما توسط برنامه Safe365 USB Flash Drive Data Recovery Wizard می‌توانید فیلم و ویدیو و عکس‌هایتان را که فرمت و پاک‌شده‌اند حالا به هر دلیلی براثر صدمه دیدن مموری، ویروس و غیره را بازگردانی نمایید. با نرم‌افزار کاربردی قرار داده‌شده بنا به گفته سازندگان می‌توانید فایلهایتان را پیداکرده و بازیابی کنید و حتی فایل‌هایی که نرم‌افزارهای دیگر نمی‌توانند بازیابی کنند را بازیابی کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار