• ۱۱۶ بازدید
  • تیر ۱۰, ۱۳۹۸
DiskBoss Enterprise 10.5.12 + Portable تجزیه و تحلیل هارد دیسک

DiskBoss Enterprise دانلود نرم افزار تجزیه و تحلیل هارد دیسک دیسک بوس در آنی یار. نرم افزار یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های مدیریت هارد دیسک می باشد که امکانات خوب و موثری در زمینه مدیریت دیسک در اختیار شما قرار می دهد.

از نحوه و سرعت پیشرفت فناوری ، می توان گفت که کامپیوتر بهترین دوست مجازی انسان است. نه فقط به دلیل تمام فعالیت های اوقات فراغت قادر به ارائه آن است ، بلکه به شما کمک می کند تا کارهای روزانه خود را مدیریت کنید ، آنها را مدیریت کنید. در همین راستا ، DiskBoss Enterprise با مجموعه کاملی از تجزیه و تحلیل ، مدیریت دقیق و گزارش عملکردهای مختلفی که برای انجام آنها بر روی رایانه نیاز دارید ، ارائه می شود.
پس از نصب برنامه و کار خوب ، باید به سرور وصل شوید که در آن همه داده ها ذخیره و ذخیره می شوند. با این حال ، شما می توانید از رایانه شخصی خود استفاده کنید ، در حالی که دیگران به همان شبکه متصل هستند و می توانند از طریق پورت و رمز عبوری که تعیین کرده اید به آن وصل شوند.
از نظر طراحی ، پانل ها و عناصری که با آنها کار می کنید جلا هستند و شرایط سختی را برای شما فراهم نمی کنند. کلیه وظایفی که ایجاد می کنید در یک منطقه مرکز به همراه جزئیات مربوطه مانند نام ، تنظیمات تاریخ و زمان ، مشخصات اندازه و وضعیت ثبت می شوند. اتصال سرور به طور مداوم نمایش داده می شود ، بنابراین می دانید که داده های شما بی خطر است ، در حالی که نوار ابزار بالایی تمام عملکردهای لازم را در اختیار شما قرار می دهد که با آنها می توانید کارهای جدیدی ایجاد کنید.
اینجاست که برنامه می درخشد. شما به احتمال زیاد مدتی را صرف انجام مقدار و تنوع کارهایی می کنید ، از جلسات جستجوی ساده گرفته تا همگام سازی پوشه و پردازش پرونده. یک جزئیات جزئی که بسیار مفید است امکان ایجاد گروه هایی برای مدیریت بهتر عملیات شماست.
شما با ارائه نامی برای وظیفه خود شروع می کنید و بسته به انتخاب خود ، ویندوزهای جدید با زمینه های مورد نیاز ویژه ظاهر می شوند. مناطق هدفمند می توانند بصورت محلی یا به شبکه شما متصل شوند ، با یک منوی کشویی ساده و گفتگوی باز به شما امکان می دهد به آن بروید.
هر ابزار مجموعه ای از گزینه های پیشرفته خود را دارد. اینها به شما اجازه می دهند که هر عملیاتی را با دقت بالا ببرید تا با جزئیات یا کارکردهای غیر ضروری به نتیجه نرسید. برنامه ریزی نیز امکان پذیر است ، اما لازم است بعد از ایجاد وظایف خود انجام شود. با این حال ، این فرآیند با انتخاب دوره عود و زمان عود ، مرور بهتر به کار شما می دهد ، در حالی که آخرین مرحله انتخاب کار از لیست است.
شما حتی هنگام تلاش برای صادرات داده با انعطاف پذیری روبرو می شوید. وظایف را می توان ذخیره کرد تا آنها را به راحتی در رایانه های دیگر وارد کنید ، گزارش های کامل و قابل تنظیم ایجاد کنید و حتی اعلان های ایمیل تنظیم کنید تا در صورت بروز تغییرات مهم هشدار دهید. علاوه بر این ، مدیران شبکه می توانند با فعال کردن ODCB از منوی گزینه ها و پر کردن مدارک لازم ، پایگاه های داده SQL را ادغام کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported Operating Systems

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10
Server 2003
Server 2008
Server 2008 R2
Server 2012
Server 2012 R2
Server 2016
 

توضیحات

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیر نصب نرم افزار قرار داده و اجرا کنید و روی دکمه Activate کلیک کنید.
فعال ساز از شما فایلی با نام diskboss.flx که در مسیر نصب نرم افزار قرار دارد را میخواهد ، فایل را انتخاب کرده و Open بزنید
سیستم را ریستارت کنید.
نرم افزار را بصورت Run as administrator اجرا کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار