• ۱۸۴ بازدید
  • تیر ۱۱, ۱۳۹۸
Runtime GetDataBack for FAT/ NTFS 4.33 + Portable – بازیابی اطلاعات

Runtime GetDataBack for FAT/ NTFS  دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات ران تایم گت دیتا بک در آنی یار. نرم‌افزاری که برای بازیابی اطلاعاتی که به هر طریقی از دستگاه‌های شما پاک‌شده‌اند هست. این نرم‌افزار که در دو ویرایش برای درایوهای دیسک سخت با فرمت FAT و همچنین نسل جدید درایوها با فرمت NTFS عرضه‌شده است. که طرفداران بسیار زیادی در بین منتقدان و علاقه‌مندان این نوع برنامه‌ها دارد.. البته نکته‌ی قابل‌توجه در بازیابی اطلاعات این است فقط تا زمانی می‌توانید اطلاعات قبلی را بازیابی کنید که اطلاعات جدیدی در محل اطلاعات قبلی نوشته‌نشده باشد! برای نرم‌افزار GetDataBack بازیابی اطلاعات نحوه‌ی پاک شدن و از بین رفتن اطلاعات مهم نیست، چون این نرم‌افزار با استفاده از الگوریتم و فن‌آوری پیشرفته خود به بررسی سکتور به سکتور هارد پرداخته و تمامی آنچه را که قادر به خواندن است برای شما ثبت کرده و آن‌ها را به‌صورت چندین فولدر مرتب در درون رایانه‌ی شما نمایش خواهد داد.

 

قابلیت های نرم افزار  GetDataBack for FAT & NTFS :

بازیابی هارد Fdisk‌ شده و پارتیشن بندی شده
اسکن سکتور به سکتور
بازیابی فایل های پاک شده
بازیابی اطلاعات از روی انواع حافظه جانبی
بازیابی اطلاعات از هارد فرمت شده
ننوشتن روی هارد در هنگام بازیابی
چینش اطلاعات به همان نحو قبلی در هنگام بازیابی

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار