• ۱۷۳ بازدید
  • تیر ۱۲, ۱۳۹۸
Ariolic Active SMART 2.10.3.170 نمایش و بررسی وضعیت هارد دیسک

Ariolic Active SMART دانلود نرم افزار نمایش و بررسی وضعیت هارد دیسک اریولیک اکتیو اسمارت در آنی یار. نرم افزار برای بررسی وضعیت سلامت هارد دیسک مورد استفاده قرار میگیرد و کاربر قبل از خراب شدن کامل هارد دیسک می تواند متوجه این موضوع شود هارد دیسک ها از جمله قطعاتی هستند که آمار خرابی بالایی دارند و بعد از خرابی ریکاوری اطلاعات از هارد دیسک کاری بسیار زمانبر و هزینه بردار است پس چه بهتر که با استفاده از نرم افزار Ariolic Active SMART پیش از خرابی هارد متوجه این موضوع شویم و اطلاعات خود را به حافظه دیسک دیگری منتقل کنیم و علاوه بر این ها این نرم افزار اطلاعات کاملی درباره هارد دیسک مورد استفاده به ما می دهد از جمله میزان دمای هارد دیسک و میزان فضای هارد که این اطلاعات برای سالم نگه داشتن هارد دیسک مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار