• ۱۴۱ بازدید
  • تیر ۱۲, ۱۳۹۸
Namosofts Data Recovery 2.7 بازیابی سریع اطلاعات

Namosofts Data Recovery دانلود نرم افزار بازیابی سریع اطلاعات ناموسافت دیتا ریکاوری در آنی یار. نرم‌افزاری توانا و بسیار سریع درزمینهٔ بازیابی اطلاعاتی است که به دلایل مختلفی ازدست‌رفته‌اند مانند فرمت شدن و یا پاک یا حذف شدن که به‌راحتی بازیابی می‌کند این نرم‌افزار دارای الگوریتم‌های پیشرفته‌ای جهت کندوکاو در سکتورهای هارددیسک است که به‌سرعت می‌تواند فایل های گم‌شده شمارا بازیابی کنند. حجم کم و ساده بودن این نرم‌افزار را به یکی از محبوب‌ترین ابزار ریکاوری تبدیل کرده است. نرم‌افزار Namosofts Data Recovery از فرمت‌های سیستمی FAT32، FAT12، FAT16 و NTFS پشتیبانی کرده و تقریباً هیچ درایوی را نمی‌توانید پیدا کنید که این نرم‌افزار نتواند اطلاعات را از روی آن‌ها ریکاوری کند. همچنین پشتیبانی این نرم‌افزار از انواع فرمت‌های سیستمی مانند FAT32 و NTFS و همچنین پشتیبانی از انواع فرمت‌های چندرسانه‌ای مانند تصاویر و موسیقی‌ها و ویدئوها به‌علاوه پشتیبانی از فرمت‌های مختلف داده مانند RAR و docx و غیره از دیگر مزیت‌های این نرم‌افزار است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار