• ۱۷۲ بازدید
  • تیر ۱۲, ۱۳۹۸
PC Tools File Recover 9.0.1.221 + Portable بازیابی اطلاعات

PC Tools File Recover دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات پی سی تولز فایل ریکاور در آنی یار. نرم‌افزار مفید برای بازیابی و بازگرداندن فایلها و اطلاعات ازدست‌رفته است که قادر به بازیابی انواع اطلاعات پاک، حذف‌شده و یا ازدست‌رفته است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید همه اطلاعاتی را که ازدست‌داده‌اید را بازگردانید. کار با این برنامه به این صورت است که اول برنامه را نصب‌کرده و با چند کلیک ساده برنامه شروع به بازیابی اطلاعات نموده و فهرستی از چیزهایی که پیداکرده به شما نمایش خواهد داد و شما نیز با انتخاب فایلهای منتخب خود آن‌ها را ذخیره خواهید کرد. نرم‌افزار بازیابی رایگان طراحی‌شده توسط گروه PC Tools برای ویندوز است برای بازیابی و ترمیم فایل های پاک‌شده از هارددیسک و سایر دستگاه‌های ذخیره‌سازی. ازجمله قابلیت‌های این نرم‌افزار اسکن هارددیسک و یا هر دستگاه ذخیره‌سازی و پیدا کردن با سرعت‌بالا فایل های حذف‌شده و پشتیبانی از انواع فایل ها است.

قابلیت های نرم افزار PC Tools File Recover :

توانایی بازگردانی فایل های مختلف پاک شده
پشتیبانی از فرمت های مختلف و قابلیت بازگردانی آنها
لیست نمودن تمامی فایل های پاک شده قبل از انجام عملیات بازیابی
توانایی جستجوی یک فرمت خاص برای بازگردانی فایل ها
توانایی بازیابی فایل هایی که بعد از Error های پارتیشنی از بین می روند

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار