• ۱۳۳ بازدید
  • تیر ۱۳, ۱۳۹۸
Abelssoft CheckDrive 2019.1.31 + Portable بررسی و عیب‌ یابی هارد دیسک

Abelssoft CheckDrive دانلود نرم افزار بررسی و عیب‌ یابی هارد دیسک ابل سافت چک درایو در آنی یار. نرم افزار برای بررسی سلامت هارد دیسک و نمایش اطلاعاتی درباره هارد دیسک در رایانه می باشد که وجود آن درا رایانه ضروری به نظر می رسد شما می توانید با اسکن هارد دیسک خود توسط این نرم افزار به صورت دوره ای قبل از وجود آمدن مشکل جدی برای هارد نسبت به رفع آن مشکل اقدام کنید و اطلاعاتی نظیر شماره سریال هارد دیسک ،شرکت سازنده هارد دیسک و مدل هارد دیسک های استفاده شده در رایانه را در اختیار کاربر قرار می دهد که در بیشتر مواقع مفید واقع می شوند همچنین می توانید از ابزارهایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد همانند ابزار دفرگ هارد که برای بهینه سازی سرعت سیستم یکی از بهترین راهکارهاست می توانید استفاده کنید و نگران این نکته که این نرم افزار دیسک های ssd را پشتیبانی می کند یا خیر نباشید چون این نرم افزار به طور کامل دیسک های ssd را مورد پشتیبانی قرار می دهد.

قابلیت های نرم افزار Abelssoft CheckDrive:

بررسی هارد دیسک جهت عیب‌یابی
نمایش اطلاعات درایو
مانیتورینگ لحظه‌ای هارد دیسک
امکان رفع پیام های ارور هارد دیسک

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار