• ۱۵۰ بازدید
  • تیر ۱۴, ۱۳۹۸
Hetman File Repair 1.1 ترمیم فایل های آسیب دیده

Hetman File Repair دانلود نرم افزار ترمیم فایل های آسیب دیده هتمن فایل ریپیر در آنی یار. نرم‌افزاری جهت تعمیر فایلهای آسیب‌دیده است که به خاطر دلایل متعدد مثل ویروسی شدن یکسری آسیب‌های نرم و سخت‌افزاری و چیزهایی ازاین‌دست است. نرم‌افزار File Restoration Wizard با ترمیم و بازیابی فایلهای خراب‌شده این امکان را می‌دهد که بتوانیم دوباره به فایلهایمان دسترسی داشته باشیم.. رابط کاربری در Hetman File Repair بسیار ساده و شبیه به ویندوز اکسپلورر استاندارد مایکروسافت می‌باشد. صفحه پیش‌نمایش موجود در این برنامه، شمارا قادر می‌سازد تا فایل های ترمیم‌شده را قبل از ذخیره نمودن، مشاهده نمایید. همچنین این برنامه دارای “File Restoration Wizard” هست که به‌کارگیری آن باعث می‌شود تا برای تعمیر فایل ها فقط به چند مرحله ساده نیاز داشته باشید. این محصول برای کاربران مبتدی و حرفه‌ای قابل‌استفاده می‌باشد.. این برنامه قابلیت پشتیبانی از تصاویر با فرمت های JPG,.JPEG,.JPE,.JFIF را دارد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار